Gelecek İçin Bir Damla Fazlası 

Damla Doğal Kaynak Suyu olarak hep bir damla fazlasını yapmak için çıktığımız yolda, bitki bazlı hammaddeden yapılmış ilk içecek şişesi olma özelliğini taşıyan Damla BitkiŞişe™ ’yi kullanmaya başladık.
 

Damla BitkiŞişe™ şeker kamışı bitkisinin yenilikçi bir teknoloji ile işlenmesi sonucunda elde edilen hammaddenin PET şişelerde %30’a varan oranda kullanılması ile üretiliyor. Ayrıca Damla BitkiŞişe™ tamamen geri dönüştürülebiliyor.

Damla BitkiŞişe™ gelecek için bir damla fazlası demek; çünkü görünümü ve işlevi diğer şişeler ile aynı olsa da çevreye bıraktığımız karbon ayak izini ve kısıtlı doğal kaynaklara olan ihtiyacımızı azaltıyor. Bu da daha sürdürülebilir bir gelecek için attığımız önemli bir adım.

330ml. ve 1lt. ambalajlarıyla raflarda yer alan Damla BitkiŞişe™ yi yeşil renkli Damla logolu kapaklarından ve etiket üzerindeki BitkiŞişe™ logosundan kolayca tanıyabilirsiniz.

Damla BitkiŞişe™  ambalajlı ile diğer şişelerimizin içindeki Damla Doğal Kaynak Suyu arasında bir fark yoktur. Damla BitkiŞişe™  ambalajlı 330 ml ve 1 L ürünlerimiz Üstün Lezzet Ödüllü doğal su kaynaklarımızdan  el değmeden şişelenmektedir. İçtiğiniz Damla Doğal Kaynak Suyu’nun hangi kaynaktan geldiğini etiketinden öğrenebilirsiniz.